Beni Seviyor Mu Nasıl Anlarım 6 Maddede

Beni seviyor mu nasıl anlarım diye düşünüyorsan çok derin duygulara gark etmiş bulunmaktasın.

Başucu kitabın burada ve doğru yerdesin. Baştan söylemekte fayda var; burada şunu yap, buna bak gibi ezbere şeyler anlatmak yerine yol haritanı çıkartıyoruz.

Önce mantığı kavrayalım. Çünkü sevgi/aşk gibi duygular herkes için farklı şeyler ifade ettiği gibi senin beklentilerin de söz konusu olacak.

Birinin seni sevip sevmediğini anlaman için kâhin olmana veya kehanetler ortaya atmana gerek yok. Davranışsal bilimler diye bir şey duydun mu hiç?İnsan ve hayvanların sistematik analizi ve araştırmalarını inceleyen bir dal. Elbette tam olarak davranış değil tepkileri gözlemlese de bir ipucu oluşmuş olmalı.

Sevildiğini anlamak için beni seviyor mu nasıl anlarım düşüncelerine kapılmana gerek yok. Karşındaki kişinin davranışları belirleyici bir faktör olabilir. Tabii ki karşındaki kişi oscarlık oynamıyor ve maskesini iyi gizlemiyorsa.

Sevgilim Beni Seviyor Mu?

İşte size esprili dille birkaç ipucu… ( Beni seviyor mu )

1.Geldi yine tipini s… İkisi de olabilir!

geldi yine tipini
2.Yanındayken doğal davranıyor mu?
bülent ersoy

Doğal demişken makyajsız ünlüler veya göbeğinde lahmacun dürmek istemesinden bahsetmiyoruz. Sözleriyle ve ruhuyla sana açık olabiliyor mu? Eğer yalnız kaldığınızda kalabalıkta olduğundan daha farklı davranıyorsa; bu sana kendisini açtığını gösterebilir. Yanındayken egosunu bırakıp mükemmelliyetçi tutumundan ödün veriyorsa bu da sana olan yakınlığına dair bir işaret olabilir.

Bonus: Üzgün ve mutsuz halinde en derin düşüncelerini ve hislerini paylaşıyorsa ya sizi seviyor ya da kankası olarak görüyor.

3.Bakışlar çok şey ifade ediyor matmazel çok.

beşir

Beni seviyor mu nasıl anlarım , bakışlara dikkat diyoruz. Eğer sana herkese olduğundan farklı bakıyorsa bu bir işaret olabilir. Yine de hemen kendini özel hissedip şımarma. Yoksa kedi düşüşüne maruz kalabilirsin.

4. “Üç H” çok önemli çok.

-Heyecan, heyecan, heyecan… Karşındaki kişi gülerken, düşünürken veya bakışırken sersem gibi davranıyorsa bingo! Beni seviyor mu nasıl anlarım diye aramana gerek kalmadı.

-Hatalar azizim hatalar. Eğer hatalarında yanınızda oluyor ve göz yumabiliyor ise sana sırtını kolay kolay dönmeyecek biri. Kıymetini bil derim.

eksi1

-Hayaller diyoruz. Her şey niteliğindedir.

hayaller

5. Sarhoş olduğunda seni araması veya mesaj atması.

sarhoşken

Birilerinde malzeme bol anlaşılan. Komik gelebilir, ancak İsviçreli bilim insanları tarafından kanıtlanmış bir faktör bu.

6.Belki de doğru söylüyordur ne dersin?

saçma

Beni Seviyor Mu Sevmiyor Mu Yahu?

Buraya kadar okuduysan ve beni seviyor mu nasıl anlarım diye düşünüyorsan inan bunu biz de bilmiyoruz. Neden bu kadar yazdık çizdik onu da bilmiyoruz. Ancak şuna eminiz ki ; senin iyiliğini istemesi sana değer verdiğini gösterir. Yanında olup destek olması  paylaşmayı gösterir. Ee bu kadar şey varsa ve özel biri değilsen kankasınız demektir. Beni seviyor mu nasıl anlarım diye düşüneceğinize, seviyorsanız gidin konuşun yahu!

1 Yorum

  1. Mehtap

    26 Aralık 2020 at 14:51

    Sizi seven insan kendini belli eder çok kasmayın

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin