Bob Saç Kesimi – Sivrilen Saç Trendi

Bob saç kesimi nedir? Kışları atkılarınızın, montlarınızın içine sakladığınız saçları çıkarma zamanı! Yaz geliyor ve her birimiz kafamızda kendi vücudumuz hakkındaki değişiklikleri belirlemeye başlıyoruz. Saç rengimize kadar her şey tamam ama ya saç şeklimiz? O renge o saç rengi yakıştı mı ya da yeni trendler seni etkilyor mu? Sizi ve saçlarınızı bu derin düşüncelerden kurtaralım. Açıkçası bu saç kesimi herkese gitmiyor maalesef. Fakat üzülmeyin, diğerleri için de yazılarımız devam edecek. Bob saç kesimin kimlere yakıştığını ve nasıl kullanacağınızı da yazının devamında açıklıyoruz.

Bob Saç Kesimini Hangi Şanslı Yüzler Kullanabilir?

Bob saç kesimi o kemikli ve sivri suratların tamamlayıcısı… Uzun zamandır saçında yapmadığın değişikliklerin, saçının bile canını sıktığının farkında mısın? Seni terk edecekmiş gibi saçında yer edinen saçlarının sebebi de, bakımsızlık ve boş vermişlik oluyor. Saçlarını mutlu etmek için kısa saçlar düşünüyorsan, küt saçlardan farklı olarak bob saç stilini benimseyebilirsin.

Saç stilleri arasında yakıştığı sivri suratlar kadar sivrilen bir tarz barındırıyor aslında. Şimdilerde long bob kesim dediğimiz lob kesim de popüler olma yolunda ilerliyor fakat bugün ki yazımızın konusu kısa kesimler, yani bob kesim.

Victoria Beckham bob saç

Victoria Beckham ve Keira Knightley gibi isimler de bu saç modelini en iyi şekilde taşıyor. Yüz ve saç bütünlüğü her şey demektir azizim!

Keira Knightley bob saç

Bob Saç Kesimi Nasıl Kullanılabilir?

Bob saç kesiminin en kullanışlı şekilleri düz veya hafif dalgalı saç kesimleridir. Çünkü kendini saklayan bir bob saç stili, bob değildir! O arkadan bombeli ve kısa öne doğru uzayan simetrik model başka türlü kendini gösteremez. Aşağı doğru pürüzsüz bir düzlükte inen ve parlayan saçlarınla jilet gibi keskin bir görüntü seni bekliyor! Dilersen, köpükle kurutarak minik ama sevimli dalgalar da yaratabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin