File Çorap Modası – Modaya Açılan Delikler

Hanımlar, gün geçmiyor ki yeni bir trendle karşılaşmayalım. Moda, girdiği her delikte anlaşılan kendisine yeni bir trend buluyor. Her yıl olduğu üzere bu yıl da, yine çılgın fikirler kendisini konuşturuyor. İlk kim ortaya çıkardı bu trendi bilmiyoruz, fakat Kardashian kardeşler dahi bu yeni trendi deneyenlerden.  File çorap modasını sevmeyip bir mizah unsuru haline getirenler de var, “herkesin hayatına(file çorabına) kimse karışamaz” diyerek, birbirinden farklı kombinleri deneyenler de.

Tamamıyla kadınsı bir havaya hazır mısın? Buram buram feminizm kokan bu çoraplar, seksi görünmenin diğer yolu. Yalnız seksi görüneceğim diye kendimizi patates çuvalına çevirmeyelim! Lütfen… Elbette herkes kendine yakıştırdığı ve hoşuna gideni giymeli, fakat bu modada kendi özerkliğini iddia etme işini bir kenara bırakalım.

Modadın Asi ve Çılgın Kombinlerine Serseri File Çoraplar!

Yırtık kotlar, mini etekler, şortlar ve sizi cool gösterecek her şey… Hırçın ve asi giysiler içinde serseri file çoraplar, evin yaramaz çocuğuyuz ha? Jean pantolanlarla kombinlenmiş file çoraplara bir de çarpıcı topuklu ayakkabılar? Uzak durun hanımlar, buralar alev aldı!

Ağa Takılmış Balıklar Gibi Çırpınma – Vücuduna Uygun File Çoraplar Seç

Şimdi balıkçı teknesinde filelenmiş balıklar gibi gözükmemek için, o file çorapları lütfen vücudumuza uygun seçelim. Kalın bacaklar için kısa, uzun bacaklar içinse uzun file çoraplar ideal çizgilerimiz. Bir de sen Avrupa Yakası’ndaki Gaffur değilsin, o file çorabı boğazına kadar çekmeyelim, olmuyor böyle! Dengeli bir görünüm yakalamak şart.

File Çorap Modası Kombinleri

İşte şimdi geldik, en can alıcı noktaya. Çünkü file çorabı giymek kolay, onu uygun bir kombinle süslemek en zor olanıdır. Neyse ki biz seni düşünüyoruz, birkaç popüler kombin bulduk bile! Hehehe… Haydi gel beraber okuyalım.

1)Uzun Çizmelerle Kombinlenmiş File Çoraplar – Kedi Kadın(Voav!): Kısa şortlar veya o dolapta çürümeye terkettiğin etekleri artık kullanabilirsin. İnce desenli çoraplar ve uzun çizmelerle file çoraplar bir harika!

2) Yırtık Jean ve File Çorap Mı? Sokak Stili Bu Tatlım! : Boyfriend pantolonlarınız için yeni bir stil daha… Boyfriendlerinizin içine giydiğiniz file çoraplar, pek bir şık! Sokak stilinin parlayanı bugün sen ol. İnce topuklar da çok iyi duruyor, bil istedik!

kot file çorap

3) Üstü Açık Ayakkabılar ve Kısa Paça Pantolonlar: Rüzgarın buradan hissediliyor! Anlaşılan burada şıklığı soket file çoraplar ve üstü açık topuklu sandaletlerle sen yakalıyorsun. File çoraplar ve bu kombinler ile gözler senin üzerinde toplanıyor anlaşılan.

soket file çorap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin