Mom Jeans Kombin

Denizde su, bizde trend bitmiyor. Hep söyleriz ya, biz 90’ların çocuklarıyız o yıllar bir başkaydı diye… İşte o yılların modası da, geçmişten bize sıkıca tutunup gelen mom jeans oluyor. Boyfriendlerden sonra ortaya atılan bu yeni jean modası, daha çok fiziği belli bir çizgiye sahip kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Yalnız elbette biz bu duruma aldırmıyoruz, kendimize ne yakıştırıyorsak onu giyiyoruz, zira herkesten önce biz kendimizi beğenmeliyiz.

Bir yanı zarif, bir yanı küçük bir erkek çocuğunun o afacan hallerini anımsatıyor, jeanimiz. Kızların dikkatini şimdiden çeken ve üstlerinde görmeye başladığımız bu yeni akım, olumsuz eleştirilerin oklarının da hedefinde yer alabiliyor. Erkeksi duruşunun biraz Maho ağayı anımsattığını söyleyenler dahi bulunabiliyor.

Mom Jeans ile Doğru Kombini Yakalamak

Bugün ne giyeceğim, giyecek hiçbir şeyim yok ve bununla neyi kombinleyebilirim, üç kız kardeş gibi dudak kemirten sorulardır. Mom jeans kombinleri için de haliyle en doğru ve en şık kombini yakalamak istiyorsun, bu yana gel!

mom jean kombinler 2

Sokak modası bu ara mom jeans ile kavrulurken, kombin tercihlerinde bazı ünlü isimler, düşük omuzlu üstlerle bu jeanleri kullanmayı tercih ediyorlar.

düşük omuz mom jean

Çok iddialı olmayan topuklu ayakkabılarla da kombinini tamamlayabilirsin. Peki sana blazer ceketlerle ve iddialı topuklu ayakkabılarla birlikte, nasıl harika bir mom jean kombin yarattabileceğini söylemiş miydik?

Eh, söylemiş bulunduk. Peplum bluzlarla da süsleyebileceğiniz kombinler, süet ceketlerle de bir harika duruyor. Aman tanrım didim! Mom jean – kemer – topuklu ayakkabı ve üzerine uygun bir deri ceket ile buralar senden sorulur.

Spor takılmayı tercih ediyorum ben, bunlar beni kasıyor yea! diyorsan, beyaz spor ayakkabı ve koyu renk – açık ton mom jean modelleri ile kombinini tamamlayarak tam bir jean kadını olabilirsin. Ah, yine harikasın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin