Geceleri Uyutmayan Netflix Korku Filmleri

21 Aralık 2020GenelBoğaç Gezmiş

En iyi online içerik platformu Netflix korku filmleri ile de iddialı. Birbirinden farklı ve korku dolu filmleri Netflix’te hemen izleyebilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde en çok tercih edilen türlerden birisi olan korku filmleri için Netflix Korku Filmleri listemize mutlaka göz atın.

En İyi Netflix Korku Filmleri

Gerald’s Game, The Platform ve Bird Box gibi korku orijinal yapımlarda da imzası bulunan Netflix , korku film sevenler için her geçen gün yeni bir film sunuyor. En iyi 5 korku yapımı listemize bakarak yeni filminizi hemen seçebilirsiniz. Film seçimleri tamamen Kalpchat yazarlarının tercihlerinden oluşup, bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Netflix En İyi 5 Korku Yapımı

Aşağıda, şu anda Netflix’te izlenebilecek en iyi korku filmlerini seçtik. İşte hemen izleyebileceğiniz ve çığlıklar atabileceğiniz Netflix en iyi 5 korku yapımı

1.His House

Remi Weekes imzası taşıyan ve başrollerinde Sope Dirisu, Wunmi Mosaku, Matt Smith, Javier Botet gibi isimlerin yer aldığı His House, 2020 yapımı. Güney Sudan’daki savaştan kaçan genç mülteci çift, yeni hayatlarına alışmaya çalışır. Büyük umutlarla yeni bir yaşam kurmak istelerse de yeni yaşamlarında korku çiftin yanlarından hiç eksilmez.

2.Pan’ın Labirenti

2006 yılında yapılan bir film olmasına rağmen korku serileri arasında popülerliğini korumayı başaran Pan’ın Labirenti, Guillermo del Toro imzalı. Ivana Baquero, Sergi López, Maribel Verdu, Álex Angulo oyuncuların üstün performans sergilediği film hayatın gerçeklerini fantezi dünyasıyla harmanlıyor.

3.Sweetheart

Son yıllara damga vurmayı başaran Sweetheart, yayına girdiği süre içerisinde de Netflix’in en popüler yapımları arasında girmeyi başardı. Kiersey Clemons’ın eşsiz performansına tanıklık edeceğiniz filmde, bir adada tamamen yalnız olduğunu düşünen Jenn’in yalnız olmadığını fark etmesiyle birlikte hareketleniyor.

4.CAM

Günümüzdeki önemli bir konuyu ele alan CAM filmi, web kamerası pornosu dünyasında geçen, teknoloji odaklı bir psikolojik gerilim filmi. Daniel Goldhaber yönetmenliğinde çekilen filmde Devin Druid, Imani Hakim, Madeline Brewer, Melora Walters gibi isimler yer alıyor. Müstehcen sahnelerin yanı sıra tekno-gerilim türündeki film başroldeki Madeline Brewer ile birlikte film boyunca izleyenleri ekrana bağlıyor.

5.Vampirler Bronx’a Karşı

Osmany Rodriguez imzalı 2020 yapım filmde, Jaden Michael, Gregory Diaz IV, Sarah Gadon, Shea Whigham rol alıyor. Bir grup genç arkadaşın başından geçenlerin konu edinildiği filmde, mahallenin vampirlere karşı korku dolu macerası anlatılıyor. Özellikle korku-komedi karışımı film izlemek isteyenler için film oldukça iddialı.

Netflix 2020 Korku Filmleri

Netflix korku filmleri kategorisinde yer alan iddialı yapımları sizler için derledik. Her saniyesinde korkuyu iliklerinize kadar yaşayacağınız filmlerde 2020 yapımlarının yanı sıra yıllardan beri favori olan ve Netflix arşivinde bulunan içerikler de mevcut. Sadece 2020 yapımı isteyenler için seçeneklerde ise şunlar var; 1BR, Platform, Karanlığa Çağırıyoruz gibi alternatifleri de değerlendirebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Arda

    26 Aralık 2020 at 14:50

    Güzel öneriler olmuş ben de izleyecek bir şeyler arıyordum

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin