Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Her yıl, sevgiliniz için özel planlar yapıyor ve onun size bir hediye gibi armağan olduğu o gün gelip çattığında ne yazacağınızı bilemiyorsanız sevgiliye doğum günü mesajları arşivimiz sizin için kurtarıcı olabilir. Sevgilinizin doğum gününde ona birbirinden özel mesajlar atarak hem gününü güzelleştirebilir hem de ona kendini değerli hissettirebilirsiniz. Sevgilinizin doğum günü olan bu gün yapmanız gereken tek şey, önce ona sarılmak ve bir hediye kartına yazılmış güzel bir mesaj ile onu mutlu etmek!

Sevgiliniz İçin 5 Özel Doğum Günü Mesajı

Sevgiliye doğum günü mesajları madde madde:

1.Hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun ve yüzümdeki tebessümlerin tek sebebisin. Sen benim hem en iyi arkadaşım hem de en sevdiğimsin. İyi ki doğdun!

2.Umarım doğum günün de senin kadar güzel ve sevgili dolu olur! Sen en iyisini hak ediyorsun ve senin için her zaman en iyisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

3.Birlikteliğimiz boyunca ömrüme kattığın anılar için teşekkür ederim. Kaç yıl geçiyor olursa olsun ve kaç doğum günü kutluyor olursak olalım, önemli değil… Her zaman senin için burada olacağım ve senin de benim için burada olmanı diliyorum. İyi ki doğdun! Doğum günün kutlu olsun bebeğim…

4.Bugün senin için özel bir gün ve ben bugün dileklerini yerine getirecek olan cinim. Dilek haklarını iyi düşün ve kulağıma fısılda. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

5.Aşk sonsuza kadar sürmelidir. Seni üzen tüm kötü şeyleri arkanda bırak ve yeni yaşına kucak aç! Seni çok seven birinden iyi dilerle.. İyi ki doğdun aşkım, nice senelere!

Sevgilinizi Şaşırtacak Doğum Günü Mesajları

1.Seni gördüğüm andan itibaren gözlerine, gülüşüne ve yüzünün her bir zerresine bağımlı oldum. Sen hayatımdaki en güzel bağımlılık ve alışkanlıksın! Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

2.Senden önce inişli çıkışlı bir dünya üzerinde yürüyordum. Seninle tanıştığım an zaman durdu ve benim dayanağım oldun. Mutlu yıllar ve güzel seneler! Doğum günün kutlu olsun, birlikte nice senelerimize!

3.Doğumunla birlikte dünya uyandı ve seninle tanıştığım an da kalbim uyandı! Sen kalbimi doldurdun ve hep orada kalmanı istiyorum. İyi ki oradasın, iyi ki doğdun! Doğum günün kutlu olsun hayatım!

4.Evrene çıkışın, yıldızların bir anlığına kararmasına neden oldu. Güzelliğin geri kalan her şeyi gölgede bırakıyor! Şimdi de benim aydınlığım ve güneşimsin. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

5.Bana doğru attığın her bir adımda kalbim daha hızlı atıyor ve hayatta daha canlı hissediyorum. Senin de benimle aynı şeyleri hissetmeni umuyor ve kalbimizin artan ritimlerini her yıl hissetmek istiyorum. Doğduğun her yıl benimle olman dileğiyle… Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

Sevgiliye doğum günü mesajları ile onu bir dakikalığına bile mutlu edebilirsiniz. Haydi durma, telefonu eline al ve mesajını yaz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin